محل تبلیغات شما
دستگاه-رفع-موهای-زائد
#دستگاه_رفع_موهای_زائد
در نوشته های پیشین به تفاوت ها و مزیت های آی پی ال نسبت به لیزر در رفع موهای زاید اشاره و توضیح داده شد. سوالات فراوانی مطرح می شود همچون:
- چرا از دستگاه رفع موهای زائد خانگی استفاده میکنم ولی تاثیر چندانی ندارد؟
- من دستگاه رفع موهای زائد خانگی دارم که از عملکردش بسیار رضایت دارم، آیا می توانم از آن در مطب پزشک برای مراجعان هم استفاده کنم؟
- من و همکارم دو دستگاه رفع موهای زائد تهیه کرده ایم که تفاوت ظاهری و قیمتی مختصری باهم دارند. دستگاه همکارم به نظر میرسد تاثیر بهتری دارد. دلیل خاصی دارد؟
در پاسخ به سوال های فوق و سوالات مشابه، باید گفت که اگر از شکل ظاهری دستگاهها بگذریم، انواع دستگاه های رفع موهای زاید در موارد ذیل با یکدیگر تفاوت های جدی دارند:
- نوع کاربری خانگی یا سالنی و یا مطبی آنها
- تعداد کل اشعه لامپ (شات)
- نوع لامپ و کشور سازنده
- مقدار انرژی وارد شده در هر تابش اشعه به فولیکول مو
- وسعت میدان تابش اشعه
بنابراین بر اساس عوامل ذکر شده، بعنوان مثال ممکن است سه دستگاه رفع موهای زائد خانگی از یک کارخانه، در میزان تاثیر و کارایی خود بایکدیگر تفاوت جدی داشته باشند. یا میان دو دستگاه رفع موهای زائد سالنی از دو کارخانه مختلف، با تعداد شات برابر و وسعت میدان تابش اشعه ی کاملا مساوی، کارایی متفاوتی داشته باشند که یکی از علل آن مقدار انرژی مختلف آنها در تابش هر اشعه است.
برای تامین کاربری مناسب با نیاز خود:
http://t.me/laser_ipl

دستگاه ای پی ال رفع موهای زاید هوشمند

فیلم آموزشی دستگاه آی پی ال

ضرورت تنظیم دقیق انواع دستگاه های رفع موهای زاید

موهای ,رفع ,دستگاه ,های ,زائد ,تفاوت ,رفع موهای ,دستگاه رفع ,موهای زائد ,موهای زاید ,زائد خانگی

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Jessie's style مسجد رسول الله تبریز لایک سرچ بن بست عشق Tony's notes precgalcudip بانوی بصیرت س به عشق یاس 133 ترجمه و تدریس خصوصی زبان انگلیسی نظریه مکتب شعر دینی در ایران